Ooperikino "TOSCA"

VALTU SELTSIMAJA esitleb
pühapäeval, 09.10.22 kell 14
OOPERIKINO
Muusikaelamus suurem kui elu!
Giacomo Puccini
"TOSCA"
Kohvilaud ja kava: 7 € / kuni 17-aastastele (k.a) 3 €
Kestus vaheajaga: ~3 tundi
NB! Palume koht ette broneerida e-kirjatsi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Ooperikino FB lehel sõnumiga või seltsimaja juhataja Tiiu numbril 526 2722.
~~~
Ooper on itaalia keeles, ingliskeelsete subtiitritega.
Peaosades: Angela Gheorghiu, Jonas Kaufmann, Bryn Terfel
Dirigeeris: Antonio Pappano
Lavastas: Jonathan Kent
Etendus: 2012 Royal Opera House (ROH)
Elujanu. Armastus. (Võimu)iha. Julmus.
Giacomo Puccini "Tosca" on maailma ooperilavade üks tihedamaid külalisi. "Vissi d’arte" ja "E lucevan le stelle" kuuluvad tuntuimate ooperiaariate sekka.
"See on kirglik ja kontrastne draama, milles igapäevaelu võib osutuda ettearvamatumaks kui kõige seiklusrikkam unenägu. Kauni lauljatari Tosca ja kunstnik Cavaradossi armastuse vahele astub julm ja võimukas politseiülem Scarpia ning mässib nad oma salakavalasse võrku. Algab võitlus armastuse, poliitiliste intriigide, usalduse ning halastamatu võimuiha vahel..."
~ Rahvusooper Estonia kodulehelt
~~~
Ooperi vaatamine on prii, tasu on kohvilaua ja kava eest. Üritust korraldatakse õhinapõhise algatusena koostöös Valtu Seltsimajaga ning selle eesmärk ei ole tulu teenimine, vaid kogukonna muusikaline harimine ja mitmekülgse kultuuriprogrammi pakkumine.
Ooperikino 2022/23. hooaega toetavad Valtu Seltsimaja ja Eesti Kultuurkapitali Raplamaa ekspertgrupp. 

Prindi  
Image
Image